E-ticaret Girişimcilik Atölyesi ile iş fikrinizi iş modeline dönüştürün.

7 - 8 Aralık'ta Ramada İstanbul Asia Hotel, Altunizade'de girişimini dijital ticarete taşımak isteyenlerle buluşuyoruz. 


Dikkat! Bu bir eğitim değildir.


E-ticaret Girişimcilik Atölye Çalışması, eğitmenden katılımcıya doğru tek taraflı bir aktarımın olduğu klasik bir eğitim etkinliği değildir.Atölyenin amacı


İki tam gün süren bu atölyede amacımız; katılımcıların mevcut işlerini dijital ticarete taşırken ya da yeni bir iş fikrini hayata geçirirken kullanabilecekleri dijital ticaret yol haritalarını hazırlamalarına liderlik etmek.


Exportan Dijital Ticaret Danışmanları eşliğinde planlamadan satışa, operasyondan pazarlamaya tüm detayları ile kendi yol haritanızı oluşturarak atölyeyi tamamlamanızı hedefliyoruz.


Atölye kimler için?

  • Somut bir iş fikriniz varsa, bu fikir için düşünmeye ve hatta çalışmaya başladıysanız,

  • Kendinizi dijital ticaret konusunda başlangıç veya orta seviyede görüyorsanız,

  • Ve eğer artık zamanı geldi diyor ancak büyük resmi çizmekte zorlanıyorsanız bu atölye için hedeflediğimiz gruptasınız demektir.

İki tam gün süren bu verimli ve keyifli atölye çalışmamız için maksimum kapasite 15 kişidir.Pratik Bilgiler


  • Programda işlenen her konu için Exportan tarafından dizayn edilmiş pratik ve güvenilir mini atölyeler yapılacaktır. İhtiyaç duyulacak kırtasiye ürünleri ve araç gereç katılımcılara sağlanacaktır.

  • Atölye çalışması süresince kahve, çay ve su servisi ile atıştırmalık ikramlar yapılmaktadır. Öğle yemeği arası için katılımcılarımız, otel içindeki restoranı veya yakındaki diğer alternatif yerleri tercih edebilirler.

  • Ramada İstanbul Asia Hotel, toplu taşıma ile Üsküdar-Çekmeköy Metro hattı üzerindeki Altunizade durağına veya Altunizade Metrobüs durağına birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca özel aracı ile gelen katılımcılarımız otelin otoparkını indirimli fiyattan (20 TL) kullanabilirler.


Kayıt ve Ücret


Atölye ücreti kişi başı 690 TL'dir. 30 Kasım'a kadar yapılan kayıtlarda erken kayıt indirimi uygulanır. Kişi başı 550 TL'dir.


Grup İndirimi: Üç veya daha fazla kişi birlikte kaydolmak isterse, grup indirimi ekstra %10 uygulanır.


Kayıt yaptırmak veya daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.


Atölye ücretine %18 KDV dahil değildir.