E-ticaret Girişimcilik Atölyesi!

Exportan Dijital Ticaret Danışmanlığı olarak, 2 Kasım Cumartesi günü, IDEA Kadıköy'de

E-ticaret Girişimcilik Atölyesi yapacağız.

Dikkat! Bu bir eğitim değildir.


Saat 9-18 arası, tüm gün sürecek olan bu atölyede amacımız; katılımcıların mevcut işlerini dijital ticarete taşırken ya da yeni bir iş fikrini hayata geçirirken kullanabilecekleri dijital ticaret yol haritalarını hazırlamalarına liderlik etmek.


Bu anlamda E-ticaret Girişimcilik Atölye Çalışması, eğitmenden katılımcıya doğru tek taraflı bir aktarımın olduğu klasik bir eğitim etkinliği değildir. Tüm gün boyunca değineceğimiz konular ve her biri için yapılacak atölye çalışmaları ile günün sonuna geldiğinde katılımcılar, kendi iş fikirleri için bir yol haritası çıkarmış olacaklar. Güne stratejik planlama ve dijital ticaret vizyonu çalışması ile başlayacağız. Sonrasında satış, pazarlama, operasyon ve teknoloji konu başlıkları altında eticaret iş fikirlerini birilikte olgunlaştıracağız.Katılım için ön koşul:

Bu çalışmaya katılmak için tek ön koşul, katılımcının somut bir iş fikrine sahip olmasıdır. Bu ön koşulu sağlayan ve dijital ticaret konusunda başlangıç veya orta seviyede olan kişilerin katılımını hedefliyoruz.


Tüm gün süren bu verimli ve keyifli atölye çalışmamızın tanıtım özel fiyatı 300 TL'dir. Kontenjan 12 kisi ile sınırlıdır.


Daha fazla bilgi ve kayıt için bize ulaşın#atölye #dijitalticaret #fikrimvar

#eticaret #workshop

#dijital #exportan #sendegel